Jak ukryć oponkę na brzuchu czyli trzy propozycje, to najbezpieczniejsze i na pewno trafione prezenty. Uszczęśliwią każdą Panią, gwarantujemy!

Problem wielu kobiet- jak ukryć oponkę na brzuchu?

Problem wielu kobiet- jak ukryć oponkę na brzuchu?

Oponka na brzuchu to problem, z którym spotyka się co piąta kobieta. Często zdarza się tak, że tylko okolice brzucha są dla nas problematyczne, natomiast nasze nogi czy reszta ciała, jest szczupła. Oponka na brzuchu u kobiet występuje tak często, ponieważ w tym miejscu najchętniej odkłada się tłuszcz. U większości kobiet jest to uwarunkowane genetycznie. Warto zatem odżywiać się w zdrowy sposób i rezygnować z przetworzonego jedzenia. Jeśli jednak oponka już się pojawiła, a my mamy ważne wyjście, na którym chcemy wyglądać jak milion dolarów, warto sięgnąć po kilka trików modowych, które zakryją drobne niedoskonałości!

Kilka „magicznych” sztuczek wystarczy, aby nasz mały sekret nie wyszedł na jaw.

1. Dobrze dobrane rajstopy! Jeżeli planujesz założyć sukienkę z rajstopami, koniecznie kup rajstopy które będą na tobie leżały idealnie. Muszę być w odpowiednim rozmiarze i nie mają prawa Cię nigdzie uciskać! To niesamowicie ważne, bowiem wiele kobiet zapomina, że to rajstopy często zniekształcają naszą figurę, ponieważ obciskają okolice brzucha!
2. Bielizna modelująca. W sklepach z bielizną znajdziemy wiele modeli bielizny modelującej. Dobrze dobrane majtki modelującą, świetnie zamaskują oponkę na brzuchu i wymodelują naszą figurę. Kobiety często wstydzą się korzystać z tego typu rozwiązań, jednak gwarantuje Wam, że bielizny modelującej nie widać pod ubraniem, a może zmienić naszą sylwetkę w kilka sekund!

3. Jeżeli stawiamy na spodnie, dobrze jest wybierać te z ultra, wysokim stanem, czyli sięgającym nad pępek. Ten model spodni idealnie zakrywa nasz brzuch i nawet jeżeli usiądziemy nic nie wyleje się znad spodni.
4. Podstaw na luźnie i zwiewne sukienki. Taki krój nie uciska naszego brzucha, dodatkowo uwydatnia nogi. Zwiewne sukienki są niesamowicie kobiece! Koniecznie postaw na taki model, na pewno stanie się jedną z Twoich ulubionych sukienek.

Nie bój się kombinować z modą i korzystać z nowych rozwiązań. Dzięki kilku trikom, możesz zmienić optycznie swoją sylwetkę i zakryć drobne niedoskonałości, które zdarzają się nawet najpiękniejszym Panią!

Możesz również polubić…