Pomysł na prezent na mikołajki dla dziewczyny

Kupowanie prezentów to trudna sztuka. Czasem nawet jeśli dobrze znamy osobę, którą zamierzmy obdarować, mamy z tym duży problem. Mikołajki to specyficzna okazja, ponieważ miło jest kogoś obdarować, jednak nie może to być tak samo „duży” prezent jak w przypadku świąt czy urodzin. Warto postawić na drobny upominek, ale równocześnie na taki, który będzie przydatny i praktyczny.

Pomysły na prezent na mikołajki dla dziewczyny

Okazuje się, że największe problemy, co do prezentów mają Panowie. To oni najczęściej, głowią się już na kilka tygodni przed daną okazją, co dać płci przeciwnej. Mają z tym problem mężczyźni w różnym wieku, niezależne od tego, czy kobieta, której mają ofiarować prezent jest im bliska czy jest tylko dobrą znajomą.

Pomysły które zawsze zachwycają dziewczyny:

-Perfumy, jeżeli mieszkasz z kobietą, którą pragniesz uszczęśliwić prezentem, w łatwy sposób możesz sprawdzić, jakich perfum najczęściej używa. Z reguły nie lubimy zmieniać zapachów, mamy swoje ulubione i jeśli dana buteleczka się kończy, najchętniej sięgamy po dokładnie ten sam zapach. Perfumy na prezent to idealny pomysł, nawet jeżeli mają stanowić zapas, to na pewno będzie to strzał w 10!

-Bony upominkowe do drogerii czy sklepów, taki prezent jest niesamowicie praktyczny. Kupowanie ubrań jako prezent nie jest najlepszych pomysłem, ponieważ ubrania przez zakupem warto przymierzać. Jednak, jeśli wiemy, gdzie dana dziewczyna najczęściej robi zakupy, to prezent w postaci bonu upominkowego, na pewno będzie bardzo przydatny. Jeżeli, kobieta, której chcesz sprawić prezent jest tylko Twoją znajomą i nie wiesz za wiele na temat jej ulubionych sklepów, możesz zauważyć jakiej marki ubrań najczęściej zakłada, lub postawić na bon do drogerii bowiem tam na pewno znajdzie coś dla siebie!

-Wyjście do restauracji na mikołajkową kolację, nie zawsze trzeba coś kupować materialnego. Czasem wyjście do restauracji, na wyśmienitą kolację, może okazać się wspaniałym prezentem. Gotowanie to rutyna większości osób. Miło jest czasem wyjść do restauracji, tak aby to ktoś dla nas przygotował danie. Podczas kolacji, można się zrelaksować i miło spędzić czas!

Te trzy propozycje, to najbezpieczniejsze i na pewno trafione prezenty. Uszczęśliwią każdą Panią, gwarantujemy!

 

Możesz również polubić…