Spodnie dresowe z suwakiem na pupie czyli spodnie dresowe nie tylko w domowej stylizacji.

Spodnie dresowe w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Kobiety noszą je sole bądź w komplecie z dresową bluzą. Dresowe stylizacje, są lansowane na wybiegach i przez gwiazdy światowego formatu. Ten wygodny ubiór nie kojarzy się już tylko z leniwym dniem w domu i włosami związanymi w niedbałego koka. Dresy mogą być nosze w zestawieniu z szpilkami czy klapkami.
Żyjemy w czasach, w których panuje duża swoboda odnośnie stylizacji i nawet najdziwniejsze połączenia są akceptowalne przez otoczenie.

Dresy możemy nosić na wiele sposób. To wspaniałe, że tak wygodny ubiór może być równocześnie bardzo modny. W tym sezonie szczególnie modne są dresy w pastelowych kolorach! Większość blogerek i influencerek modowych pokazuje się w niesamowicie kolorowych spodniach. Zamiast bluz, często stawiają na krótkie topy, które dodatkowo podkreślają kobiece kształty. Taka stylizacja staje się bardzo kusząca i seksowna. Już nie tylko kuse sukienki zwracają uwagę na kobiecą figurę!

Spodnie dresowe z suwakiem na pupie.

Największym hitem tego sezonu są spodnie dresowe z suwakiem na pupie. Ten trend zapoczątkowały amerykańskie gwiazdy. Ciekawe i odważne rozwiązanie. Do tej pory, zamki na pupie spotykaliśmy w sukienkach, spódnicach lub klasycznych rurkach. Teraz nadszedł czas na suwak w dresach! Dlaczego nie! Warto bawić się trendami i stawiać na odważne połączenia. Dzięki temu nasze stylizacje będą wyjątkowe i na pewno zachwycą niejedną osobę.

Co założyć do spodni z suwakiem?

Tutaj również sprawdzą się krótkie crop topy, które jeszcze bardziej wyeksponują, ciekawe zdobienie na pupie. Jeśli zamek będzie w kolorze złotym, koniecznie dodaj jakieś złoty akcent do stylizacji. Może to być pierścionek, bransoletka, a może nawet buty z delikatnym złotym zdobieniem.

Modą warto się bawić! Nie ograniczaj się tylko do klasycznych ubrań. Czasem warto zaszaleć, nawet z dresami!

Spodnie dresowe z suwakiem na pupie są również dostępne w wersji dla Panów! Po rozsunięciu suwaka, ukarze się zabawny motyw, szczęka rekina lub innego przerażającego potwora! Takie same spodnie dostaniecie w wersji dla dzieci. To świetny pomysł np. podczas sesji rodzinnej.

Odważyliście by się założyć spodnie z potworkiem na pupie?

 

Możesz również polubić…