Sukienka na wesele – jak kupić idealną?

Wesele to piękna uroczystość, w czasie której Państwo Młodzi chcą podzielić się swoją radością ze swoimi gośćmi. Warto więc, będąc zaproszonym na takie przyjęcie, odpowiednio się do niego przygotować. Jak kupić idealną sukienkę na wesele? Przestrzegaj tych 4 zasad!

1. Przed zakupem zawsze przymierzaj sukienkę. Zamawianie rzeczy przez internet nie wchodzi w grę, kiedy mowa o sukience na wesele, chyba że masz jeden sprawdzony sklep, co do którego masz blisko 100% pewność, że rozmiar jak i jakość wykonania cię nie rozczarują.

2. Sukienka na wesele powinna być dobrze dobrana do figury i proporcji. Sukienka na wesele tylko wtedy będzie wyglądać dobrze, gdy będzie przykrywać mankamenty i podkreślać walory naszego ciała, nie odwrotnie!

3. Zwracaj uwagę na metkę, a dokładniej – na materiał, z którego jest uszyta sukienka.

4. Sukienka na wesele nie powinna się wyróżniać i odbiegać od ogólnie przyjętego dress code’u. Oczywiście, to inna, czasem mniej formalna okazja, ale jednak… Nie kupuj niczego zbyt błyszczącego czy ze zbyt dużą ilością wycięć – wtedy wprawisz w zakłopotanie nawet najbardziej tolerancyjną Pannę Młodą.

Możesz również polubić…