Zwiewna sukienka z koronkową górą. Idealne stylizacje na lato i wietrzenie szafy.

Idealne stylizacje na lato i wietrzenie szafy.

Lato nachodzi wielkimi krokami, czas zatem na przegląd garderoby i może małe zakupy. Zacznij od uporządkowania ubrania kategoriami. Zimowe ubrania schowaj na samym dole szafy, ponieważ już nie będziesz sięgać po grube swetry czy czapki. Na półkach, z których najczęściej korzystasz poukładaj lżejsze ubrania, po które będziesz sięgać każdego dnia. Taki system pomoże Ci w utrzymaniu porządku.

Warto też sprawdzić w jakim stanie są nasze letnie ubrania. Często zdarza się tak że w poprzednim sezonie włożyliśmy do szafy kilka par zniszczonych spodni czy sukienek. Niektóre może uda się naprawić, jednak te które nie nadają się już do zacerowania czy wyprania, po prostu wyrzuć! Nie trzymaj zniszczonych ubrań.

Co będzie modne tego lata i na co warto zwrócić uwagę w sklepach?

Każda kobieta tego lata powinna postawić na sukienki! Zwiewne, lekki i niesamowicie romantyczne. Są idealną bazą w szafie. Pasują do sportowych butów i szpilek.

Zwiewna sukienka z koronkową górą.

Jeżeli w swojej kolekcji posiadasz już klasyczne modele lekkich sukienek, zaszalej i kup takie które np. będą miały całą górę w koronkę, nieco bogatszy model, sprawdzi się na randkę czy imprezę rodzinną. Takie sukienki nie są jednorazowym ubraniem, bowiem pasują na wiele okazji.

Zainwestuj w lepszej jakości ubrania na ten sezon. Na pewno przetrwają dłużej, szczególnie jeśli chodzi o sukienki. Warto sprawdzić również skład materiału z jakiego zostały stworzone ubrania. Latem nie zaleca się nosić ubrań zrobionych z dużej ilości sztucznych tworzyw, bowiem nasze ciało nie może swobodnie oddychać i mocnej się pocimy. Dodatkowo takie materiały po kilku praniach niszczą się! W efekcie wydajemy więcej pieniędzy dokupując coraz to nowsze ubrania.

Zadbaj o swoją garderobę, kup kilka podstawowych ubrań plus dwie sukienki może właśnie z elementami koronki, na większe wyjścia. Tak mądrze stworzona garderoba, na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o problemie pod tytułem: „W co ja się mam ubrać?”. Koniecznie zastosuj te porady, a odczujesz większą swobodę podczas wybiera letnich stylizacji. Powodzenia!

 

Możesz również polubić…